| abianca3 a întrebat:

Mai aveti si alte sugestii bune pentru sisteme de ventilatie impotriva unui incendiu?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pai, daca suflii cu aer in jar, focul devine si mai mare! tongue

Doar daca ai sufla ceva gaz care nu explodeaza, nu arde si care chiar blocheaza arderea, atunci ar putea avea efect (nitrogen, bioxid de carbon etc.).

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda cu incredere www.motoaredesfumare.ro Ei te pot ajuta cu un sistem de ventilatie naturala, pentru evitarea unui incendiu. Bafta!