| Soriinutza a întrebat:

Mai este vreo sansa sa`mi recuperez si eu parola de la mess`? este id`ul cam vechi si nu prea mai stiu ce nr am pus la codul postal. nu`mi iese deloc! sad

5 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Mai este o sansa daca mai stii intrebarile alea

| Soriinutza explică (pentru Razvanp69):

Pai la intrebarile alea secrete imi sp data nasterii, tara si codul postal... si data nasterii si tara am pus, era ff simplu. dar la codul postal nu mai stiuuu sad

| Razvanp69 a răspuns (pentru Soriinutza):

Zi-mi de unde esti

| Soriinutza explică:

Targoviste happy

| Soriinutza explică:

Dar nu cred ca este codul postal al Targovistei. ca le-am pus la nimereala banuiesc sad