| Yamatooo a întrebat:

Mai stie careva niste jocuti tip Metin2 sau 4Story? da care n-au virusi. ziceti-mi pls... daca cineva imi zice un joc pe care nu-l stiu si imi place PRIMESTE FUNDA! si sa mearga si pe windows7big grin

2 răspunsuri:
| nic3rr a răspuns:

Kabal, chaos online, dynasty warryors, word of worcraft(WOW), DotA (asta nu este prea asemanator dar merita jucat), warrior orochi (asta nu ii online).

| Iustin2800 a răspuns:

MoonMt2, are 0, 24% virusi, l-am verificat cu un antivirus bun, si orice 4story nu are virusi de loc, poti juca unele de inteligenta daca vrei : Minecraft etc. sau unele de actiune cum ar fi, AION, este unul smeche, dar eu iti recomand ceva ce e bun fara virusi : Minecraft, 4Story, (Orice mt2 are un pic de virusi :/ ), AION, AirRivals, 9Dragons, War INC battle zone etc.