| User26 a întrebat:

Mama sau tata? pe care l`ai alege (explicati alegerea facuta)[scuzatzi categoria xD]

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mama, a fost toată lumea și universul meu!
Pa, pa.

| FoarteLetargic a răspuns:

Amandoi. Nu ai cum sa alegi doar pe unul.

| xt9000 a răspuns:

As alege-o pe mama fiindca cu ea pot vorbi deschis orice indiferent daca e ceva de bine sau am facut o prostie mare.

| Bya132 a răspuns:

Cum spun psihologii :
"iar întrebarea stupidă cu mama și tata"

pentru sacrificiile făcute, pentru iubirea acordată față de tine, ei merită dragostea ta, ambii.

Aștept stupizi.

Făcând un "rezumat" la ceea ce am spus:
Nu pot alege.

| nikol a răspuns:

Asta depinde de familie eu il prefer pe tata.

| WyvernSky a răspuns:

Mamawinking
Ea este alegere.Cu ea simt o legatura pe care nu o voi simti cu tata.Insa,pentru mine tatal meueste foarte important pentru ca m-a crescut si ma educat; a fel ca si mama si ii respect pe amandoi la fel.Stiu la ce te referi, si cum te simti dar asta este alegerea ta.Nu trebuie sa ne intrebi pe noi, trebuie sa-ti intrebi inima si sa vezi cu cine te simti mai bine.Mama sau tata?
Sper sa faci ce este corect.Bafta!

| bebelusa_9541 a răspuns:

Daca ar fi eu i-as alege pe amandou! dar daca ar trebui sa aleg numai unul as alege'o pe mama pentru ca ea mi-a dat viata si a fost langa mine tot timpul si a facut asta fara sa astepte vreo rasplata de la mine! e ceva EXTRAORDINAR sa fii mama si cred ca toti trebuie sa ne respectam sisa ne iubim mamele! Deci alegerea mea ramane la MAMAwinking

| AndreiZz a răspuns:

Pe niciunul.De ce? Mie mai bine fara eioh go on.

| Foxylicious a răspuns:

Buna.
Mama. Pentru ca tatal natural nu mi`l cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi sunt mai apropiat de mama l-as alege pentru ca sunt baiatul lui tata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! MAMA! pentru ca ea ti-a dat viata, si ea te intelege mai bine ca oricinewinking! Poate ca te-a ajutat de multeee ori si nu a asteptat vreo rasplata. O mama buna vrea doar sa o asculte copilul ei sa o aline din cand in cand si sa fie iubita kiss! Cred ca stiu la ce te referi...thinking Depinde si cum sunt parintii tai. (cred ca ma intelegi) Nu poti sa stai cu un parinte care te neglijeaza te bate etc(nu ma refer la o palma dintr-o nazbatie. orice parinte are dreptul macar la o palma) Orice s-ar intampla raman amandoi parintii tai :-x! Asculta-ti inima!:-x

| annk_6204 a răspuns:

Cand sunt buni cu mine, amandoi.Cand nu.sa se duuuca [tot amandoi]laughing. Cand ma cearta, sa ramana ca sa`mi tina morala pentru ca ma ajuta pe mai incolo.Cand imi dau bani ii iuuubesclove struck.Cand ma enerveaza, ii uraaasc.But...sunt parintii mei si nu ii pot schimbalove struck. Oricum II IUBESC pe amandoi.Iar daca ar fi sa aleg.nu as putea:-

| isabella_7213 a răspuns:

Chiar daca amandoi merita alesi.eu as opta pentru mama pentru ca e unica. si cel mai bun tata din lume nu-ti poate oferi dragostea de mama. :d Scurt si la obiect.