| BellaVedeta a întrebat:

Mama sau Tata?
Motivati alegerea!

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Pe parinti ii iubesti la fel de mult si nu se poate alege, este imposibil sa faci asta

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu tata mă înțeleg mai bine.
Mama are o fire complet diferită de a mea și ne certăm adesea.
Baftă!

| Carmen100 a răspuns:

Ii iubesc pe amandoi, nu poti sa alegi, dar ma simt mai apropiatat de mama deoarece cu ea petrec mai mut timp, tata e mai toata ziua plecat happy

| pisicuta123456789 a răspuns:

Cum adica,, sau''? Nu poti sa alegi

| DaianaSweeT a răspuns:

Nu am parinti

| BellaVedeta explică:

Imi pare rau! DaianaSweeT

| BellaVedeta explică:

Asta am vrut sa aud! Felys

| Felys a răspuns (pentru BellaVedeta):

Am 42 de ani si inca nu concep sa traiesc fara parintii mei,nu te gandii ca odata cu inaintarea in varsta ii vei lasa in urma,indiferent cine va apare in viata ta,sot,copii,prieteni,parintii au loc de frunte vesnic,eu practic sunt depententa moral fata de ei,nu stam impreuna dar fac in asa fel sa trec aproape zilnic pe la ei sau macar vorbim la tel, vreau sa ma bucur de existenta lor atat cat va mai fi si sa ii am aproape atat psihic cat si fizic in masura posibilitatii, a fi parinte nu este doar pana implineste copilul varsta majoratului ci este pe viata, din pacate mai sunt si exceptii, nu e cazul meu

| RockyVedeta a răspuns:

Nu ma pot decide, ii iubesc pe amandoi la fel de mult si asta ar trebui sa faca toti copiii din respect pentru parintii lor!