| Skarr a întrebat:

Mancam cereale cu laptelaughing si dintr-o data vad ceva in castron. Era un fel de vierme alb de 1 cm. Nu l-am mancat dar ma gandesc daca au fost mai multi si am mancat unul. E vreo problema? Si de la ce putea fi un vierme acolo:/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

A fost in punga cu cereale. Ai mancat si tu lapte cu carne love struck e ca si cum ai mancat cirese cu viermi. Nu ar trebui sa mori prea curand.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Putea fi din punga cu cereale.

| gabicoo a răspuns:

Doar dacă ești în post! Ai mâncat "carne". Așa se zice!
laughing
În mod normal nu ar trebui să fie o problemă!

Răspuns utilizator avertizat
| TomyBrave2019 a răspuns:

Ew. Ew. Ew. Cine e atât de incompetent încât să nu vadă? (Oamenii care se ocupă cu cerealele). Sigur era de la cereale.
Dar nu te teme. Nimeni nu va muri laughing

| andrewyw a răspuns:

Ce cereale ai mancat? Ca sa stiu sa le evit