| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ca am mancat mult? Dimineata nu am mancat decat lapte cu cereale, la pranz:parjoale cu un castravete murat, niste biscuiti digestivi dintr-un pachet mediu si o pungulita cu covrigei (mica) uscati, iar pe la 5 un sfert de castron de pasta cu cascaval(nu am mancat tot). Va multumesc.

3 răspunsuri:
| ingerasmotat a răspuns:

Cate parjolute ai mencat? Uita-te in oglinda si daca nu te deranjeaza imaginea ta, oti manca cat doresti tu... daca da apucate de sport si manaca fff des mancare in cantitati mici.

| ingerasmotat a răspuns:

Rectific tot atat mananci doar ca mananci in cantitai mai mici si de mai multe ori (la ore fixe)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mancat vreo 3-4 parjoale.Eu arat bine, am 53 de kg.Dar mi-e frica sa nu fi mancat mult sa nu mi se faca rau.Deci da sau ba?