| Andra_8213 a întrebat:

Me.ar sta bine pe placA? adica skateboard? chiar daca sunt fata big grin

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Atata timp cat iti place nu conteazabig grin

8 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Nu...nu ai stil de rapperitza, arati doar ca o fata (nu neaparat cu fite) care nu are nimic in comun cu rapp-ul si nu ti-ar sta bine pe skate? Daca vrei iti arat o poza cu mine pe skate...la mine se potriveste

| ahlrh a răspuns:

"Ori cine poate fi Skateboarder"
Dar de ce trebuie sa formulezi "...ar sta bine cu/pe..."
Ce conteaza parerea prietenilor sau a ta, spune-mi nu vrei sa faci ce-ti place daca prietenii nu-ti zic ca iti sta bine?

Un exemplu: Daca eu iti zic ca-ti sta bine cu un bolovan legat de gat, aruncata in fantana ai faceo?
Desigur ca nu.
Fi independenta, fa ce vrei si ceea ce-ti propui.
Fii tare fato!happy

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Da!
Si sa stii ca trebuie sa nu te dai cu placa mereuhee hee
Sfat:X

| cineva1992 a răspuns:

Sincer Nu!

| Pink_3607 a răspuns:

Am vazut cateva poze cu tine pe hi5. Sincer nu cred ca ai arata chiar bine pe un skateboard.Am vazut fete pe skateboard si arata chiar aiurea :p. Cred ca mai bine e pe o trotinetahee hee decat pe skateboard :p...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga'normal ca da! sunt o multime de fete care se dau cu placa! si eu ma dau si nu rade nimeni de mine 'ba chiar cred ca sunt priceputa! sfatul meu:fa-ti curaj si incredere!

Răspuns utilizator avertizat