| AndyLoren1310 a întrebat:

Merita schimbat un iphone 5 de 16 gb impecabil, pe un HTC one de 32gb la fel? ambele telefoane au garantie si sunt folosite foarte putin! Cel mai bun raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Eu iti recomand sa iti lasi iPhone-ul pentru ca daca iti vei luat android sau HTC one cred ca nu va merge sa descarci jocuri de pe magani play.

| AndyLoren1310 explică (pentru IAmTheLegendary):

De ce spui ca nu va merge?

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AndyLoren1310):

Eu spun pentru ca stiu, am incercat la tableta si la tel. si nu merge..Decat daca ai MoboGenie

| Expressions a răspuns:

Depinde de tine, eu prefer android pe care poti sa faci mai multe lucruri decat pe iOS, totodata HTC one e mult mai performant decat iPhone 5

| Giuliano24 a răspuns:

Sincer sa fiu, merita schimbul deoarece vei avea mai multa memorie, vei avea o camera care este super optimizata putin mai buna decat cea de la iphone, Pe IOS ai chesti interzise, pe android nu ai., Capacitatea telefoanelor de viteza este diferita Iphone se misca mai repede decat HTC, dar daca vrei ceva elegant ramai la Iphone, daca vrei un telefon bun. in poze si alte aplicatii fa schimbul si accepta HTC