| Upz0r3 a întrebat:

Mi-a dat cineva un laptop cu windows vista pe el si nu stiu ce i-a facut ala de ia sters partitia aia cu care citeai continutul unui cd sau dvd Am vrut sa instalez windows 7 pe el dar nu il booteaza Nu apare aia cu: press any key to boot. P.S: DvD-ul este bootabil si am facut deja setarea din bios cu ordinea la boot..CD,hard..etc.

2 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

NU e defect DVD-ul/cd-ul? poate nu-l citeste

| alexblack00 a răspuns:

Nu e bun win ..cauta ceva mai bun daca nu scoate unu de pe net nu baga vista pentru ca alea nu sunt bune sun doar win facute de toti si modificate prostii peste prostii