| Meok a întrebat:

Mi-a Expirat Licenta De La Windows Si Am Auzit Ca Dupa Un imp Ti Se Strica Pc! E Adevarat? Daca Da Dati-mi Un SIte De Unde Imi Pot Loa Licenta Gratis!

4 răspunsuri:
| popescudorinel a răspuns:

Da ti se strica

| Razvan982013 a răspuns:

E adevarat ca ti se strica dar... trebuie sa stiu ce windows ai. xp sau windows7 etc? daca ai w7 am eu rezolvarea

| Razvan982013 a răspuns:

Daca ai windows7 poti folosi windows activator http://winactivator.altervista.org/download.html

| Meok explică (pentru Razvan982013):

Dami ID tau de Yahoo! sau Skype Sau Facebook! Am O Problema si nu stiu ce sa fac! Iti dau funda daca ma ajuti plz!