| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am deschis de cam o luna-doua un website. L-am inscris in directoare, am facut rost de backlink-uri bunicele si am ajuns la vizitatori unici pe zi intre 100si500. Cu toate astea pagerank-ul google este 0 (scrie N/A). De ce este 0? Cum il pot creste?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

PR unui site nu creste in 2 luni de la lansare...cu atat mai putin la cateva sute de vizitatori pe zi. Daca se mentin acelasi nr. de vizitatori e posibil ca in 5-6 luni sa ai PR 1. Va trebui sa apelezi la o societate de profil pentru a incerca optimizarea si promovarea site-ului, costa dar se merita in final.