| iam13sohigh a întrebat:

Mi-am făcut acest cont aseară ( nu este primul big grin ), și pentru acest cont mi-am făcut o adresă nouă de email. Am așteptat de aseară, până acum dar încă nu am primit mailul de confirmare. Ce ar trebui să fac? O.O
btw, am dat și la "editare profil" iar apoi " click aici pentru a confirma adresa de email - sau ceva de genul ", dar nu s-a întâmplat nimic.

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Site-ul are probleme de actualizari recent.Ramai deocamdata la cinci raspunsuri pe zi, cat e limita la cei cu e-mail-ul neconfirmat si mai trimite, maine, confirmarea adresei de e-mail.Normal,se primeste automat atunci cand dai click pe acel buton. Daca problema persista, da un mesaj la Contact, sa-i edifici in legatura cu problema.