| D4ny4WIN a întrebat:

Mi-am facut mai demult, un nou cont de Facebook, iar pe ala de mai demult, l-am sters. Dar pe ala care l-am sters, am dat undeva, si mi-am facut propria aplicatie. As vrea sa fac din nou alta.cum pot face asta? sau se mai poate?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se sterge un cont de facebook ca vreau si eu sa-mi sterg neaparat! plz ajuta-ma!

| D4ny4WIN explică (pentru anonim_4396):

Pune intrebare, ca sa iti raspund. ok?
si apoi imi dai aici linkul de la intrebare, si te ajutwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru D4ny4WIN):

Ok stiu ca pentu funda dar pun si daca imi raspunzi the funda its yourswinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru D4ny4WIN):

Ba dar nu miai raspuns! Oricum mi-au spus altii cum zi-mi tu ca altii nu ii iau in seama!

| D4ny4WIN explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu imi poti da funa, dar :
http://www.facebook.com/....../login.php

| anonim_4396 a răspuns (pentru D4ny4WIN):

Ok multumesc enorm dar de ce nu pot sa iti dau funda?

| D4ny4WIN explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca eu am pus intrebarea tongue si de asta
daca o puneai tu da...
oricum, nu mai conteaza tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru D4ny4WIN):

Ok o sa incerc esti un om pe cinste pa lilibulanlaughinglaughinglaughing Am glumit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei muri cu totii cu facebook de gat!