| Alis_5793 a întrebat:

Mi-am luat real one player. Cu el pot downloada videouri de pe net. Ele se salveaza in my videos –RealPlayer Downloads. De la un timp nu mai pot sa le sterg. De ce nu pot sa le sterg? Ce sa fac ca sa le sterg?

3 răspunsuri:
| iReal96 a răspuns:

Pai.daca nu poti sa le stergi inseamna ca le folosesti intr-un fel.nu tu computerul deci intra in task manager (ctrl+alt+del) la procese si cauta foarte bine pe acolo video-ul tau si apoi dai click pe el dupa ce-l gasesti si apoi "end task " si incearca din nou sa le stergi daca nu merge vezi sa nu fie montate in daemon tools. bafta!

| IancuSilviu a răspuns:

Inchide si da drumu iar.

Funda

| dragos21 a răspuns:

Dai un restart, apoi inchide orice are legaura cu real playerul ( program) si incearca iar.