| stephanie_4322 a întrebat:

Cum pot downloada videouri de pe youtube? Am avut real player dar filmele descarcate nu mergeau asa ca am reinstalat real playerul dar acum nu mai merge deloc

4 răspunsuri:
| LuisEdward a răspuns:

Iti trebuie un program cauta pe google eu am gasit si merge bine dar numai o luna.

| Stalievus a răspuns:

Http://en.savefrom.net/

Merge 100%, acum am incercat si eu. Pui link-ul, iar apoi in dreapta apesi primul ila cu albastru. Bafta!;)

| Iull a răspuns:

Cu YouTube downloader big grin

| pauladrian_2984 a răspuns:

Cu youtube downloader.Il poti downloada de aici : http://youtubedownload.altervista.org/