| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Mi-am luat un kit de albire pentru dinti, da iti face dintii albi ca laptele dar dupa 1 ora se fac la loc cum erau initial, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Ti se fac la loc dupa ce mananci sau pur si simplu?

Din nefericire, sunt minciuni gogonate, doar pentru a se face de bani. Daca vrei dinti mai albi, poti incerca sa te speli cu bicarbonat de sodiu... Dar nu iti vor face dintii albi ca hartia.

| Razvan500Raz500Razvan explică (pentru Sophieka):

Nu fac absolut nimic si se inchid la culoare cum erau initial, da dupa ''tratament'' sunt albi ca hartia... am incercat cu bicarbonat si nu face mare lucru