| claus123 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la id-ul de mess si as vrea sa o recuperez, am id-ul de 3 ani si vreau sa imi recuperez id-urile prietenilor. Cine ma poate ajuta? Precizez ca nu mai cunosc datele acelea ascunse.

Răspuns Câştigător
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Incerc eu sa te ajutbig grin

| claus123 explică (pentru Georgyyyyyyy):

Imi poti da detalii la id : cla_clau21. Ms!

| deeamac a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Buna,si eu sunt aceeasi situatie! ma poti ajuta? platesc daca trebuie mersi

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru deeamac):

Lasa-mi id tau si vb p mess

| deeamac a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Id meu este heart_cristina cel la care nu stiu parola! iti las alt id pe care ma poti gasi e a lui soramea ale_butterfly07.ms mult

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru deeamac):

uite luati-va si voi aici duap informatia asta si totul va fi ok http://www.informatiiprofesionale.ro/......ola-uitata

9 răspunsuri:
| Felix2009 a răspuns:

Da click pe "am uitat parola" (apare jos de tot "forgot your password?"), apoi urmeaza instructiunile.

| claus123 explică:

Am incercat sa dau click pe"am uitat parola" dar nu mai stiu detaliile pentru ca le-am pus la misto!

| Roxana_Alexandra_1991 a răspuns:

Mi-am uitat parola la id de mess

| Marchidan_Alexandru_1988 a răspuns:

Nu stiu ce sa intamplatt cu parola mea