| Butoiash a întrebat:

Neata!
Am un laptop cu camera incorporata si cand dau web sa ma vad cu cineva pe messenger sau skype spune ca nu am camera instalata, am cautat in pc dar nu am gasit nimic, in device manager e listata si zice ca merge bine.
Vreo solutie? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Roniko a răspuns:

Incearca sa te duci la magazin sau locuri speciale unde se repara laptop-uri, poate primesti o solutie acolo. Incearca Altex.Mult succes!

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Daca in device manager e listat dai un update driver. Alta varianta este sa faci setariile la skype/messinger.