| bogddy25 a întrebat:

Neata TPU vreau si eu sa stiu cum fac un play list dar care sa pot sa-l dau si la alt cineva sau un program de facut vreau sa fac un play list si sa-l dau la un prieten si nu stiu cum daca puteti sa imi dati un program numele la program sau linkul de download cine raspunde primul si ma ajuta primeste funda multumesc.

1 răspuns:
| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Poti sa-l faci simplu pe youtube, alegi melodiile care iti plac si le bagi intr-o categorie apoi dai link-ul prietenului tau