| Icss a întrebat:

Neatsayawn vreau status de plictiseala rapiiid funditalove struck

Răspuns Câştigător
| FitaDeVedeta a răspuns:

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu
spune-i stop cand te streseaza, spune-i ca exagerea
imi iubesc prietenii, dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu cu o treapta deaspura lor
un cerc nu se formeaza din compas ci din prietenii adevarati
fundita?:X:*

3 răspunsuri:
| FitaDeVedeta a răspuns:

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu
spune-i stop cand te streseaza, spune-i ca exagerea
imi iubesc prietenii, dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu cu o treapta deaspura lor
fundita?:X

| Syphonaire a răspuns:

BRB dorm pe tastatura, daca e ceva dati mesaj nu buzz ca doarme bunica si sare pe masa. laughingwinking

| adda_4953 a răspuns:

E plictisealalove struck...E doar o starre generala.happy