| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Vreau pareri despre HTC Wildfire ...Merita?happy

3 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Il are o prietena. Eu zic ca merita!

| cristizor a răspuns:

Comparal cu alt telefon de pret apropiat si ai sa vezi

| EdwLo a răspuns:

Da si nu. iti zic atat, e cel mai important!

E UN TELEFON PENTRU RETELE DE SOCIALIZARE, facebook, twiter, si altele...

Nu e telefon pentru jocuri! ( nu are gpu ) Adica multumeste-te cu jocuri f. simple.

Are gps, wi-fi, si viteza buna la net si la incarcarea paginilor de internet, suporta youtube, si multe altele. Deci... a da, si bateria folosit te poate tine destul de mult. Eu sta toata ziua pe net, mess, facebook, wi-fi, si niste joculete. Si imi consum cam 50% din baterie... Jucandu-ma la el cel putin vreo 8 ore.