| anonim_4396 a întrebat:

Norton e un antivirus bun?

Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Daca nu descarci foarte multe lucruri de pe internet si nu stai pe site-uri multe, Norton e un antivirus bun, insa daca folosesti din abundenta descarca avg-ul.Norton e folosit adesea de persoanele care folosesc in general numai facebook ul si stau toata ziua pe yahoo, pana la urma fiecare elege ce vrea happy

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Eu il am pe calcu.Mi-l protejeaza la maxim.Ti-l tecomandwinking

| greatLOL a răspuns:

Da.Cel mai bun.Imi fac treba cu el la maxim

| LAYILA a răspuns:

E bun dar na are si el defectele lui!

| fabilescu a răspuns:

E unul dintre cei mai buni antivirusi.dar din cate stiu eu mananca multe resurse, asa ca trebuie sa ai un calculator un pic mai bazat pentru elwinking

| DmXTeCkTrYs a răspuns:

Da este aproape cel mai bun antivirus.