| NoName_9844 a întrebat:

Nu avem liber pe 24 Ianuarie nu? sad ohhh`

fundita`:*

Răspuns Câştigător
| mădă_8415 a răspuns:

Din pacate nu. deoarece mai multi deputati si senatori au depus anul trecut un proiect prin care se propunea ca ziua de 24 ianuarie sa fie declarata nelucratoare. Desi a fost aprobata in Senat, propunerea nu a reusit sa treaca si de Camera Deputatilor. Cica se va aproba anul viitor! sad

Funda?puppy dog eyes

22 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Nu, din pacate nu avem.

| Pisicuța a răspuns:

Nop sad, dar avem de pe 29 pana pe 7 feb(vacanata dintre semestre)

| andrei95 a răspuns:

Din pacate nu

| Anonim69 a răspuns:

Baaai, eu stiu ca avemstraight face Asa ne-a zis o profa, ramane de vazut vineri daca ne anunta cineva!

| Patricia a răspuns:

Nu

| alecs94 a răspuns:

Nu sad, era inainte da acum nu mai este

| 4b a răspuns:

Nu avem ptk idiotii aia de la minister nu se gandesc la noihee hee

| mymy a răspuns:

Dapoi.asa credeam si eu. SUNT PRAF. dc nu ne dau? de prosti laughing Sa speram ca poate poate love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
trebuie sa facem scoala.
Acum depinde de fiecare scoala poate ca unele scoli nu fac cursuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt interesat ca e si ziua mea atunci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa nu avem

| Vexio a răspuns:

Din pacate nu avemcrying

| carnat a răspuns:

Nu, dar aveti liber pe 29 februarie!winking

| baby27 a răspuns:

Nu:@. datorita tampitilor din minister:@. wsmtongue

| belcamkd a răspuns:

Din cate stiu eu nu.
Cel putin la mine la liceu se fac ore. tongue
:*

| BadG1rl a răspuns:

Nup, nu avem liber.

| Shuby a răspuns:

Cica nu aveam asa ne-a zis pe la scoala... Ca nici anii trecuti n-am avut cam asta a fost motivu laughing

| ralukaserban96 a răspuns:

Nu avemsad

| jockerul12 a răspuns:

Pe 24 Ianuarie se invatasad

| unknown_8052 a răspuns:

Nup

| me_7329 a răspuns:

Nu mai avem.