| LighteD a întrebat:

De ce mi se tot blocheaza poza la avatar la Yahoo messenger, oricat as incerca sa o schimb nu merge, am incercat chiar si am dezinstalat mess 10 si am instalat 11 si aceeasi problema! sad. Ce de facut?

Răspuns Câştigător
| Ratonu a răspuns:

Si mie mi se intampla. Degeaba te chinui; doar schimba poza si ti se va schimba de la sine in catva timp (minute) sau stinge-l stai 2-3 min si aprindel.

2 răspunsuri:
| vlad15eu a răspuns:

Tu ai o varianta beta si na se blocheaza cam pe la toti,oricum si mie mi se intampla la fel, isi revinde el dupa cv timp dar ideea e sa cauti o varianta full chiar daca e mai veche si stiu ca nu place, e mult mai buna tehnic...simplitate si nu te complica!

| Tania a răspuns:

Poate ai prea multe fotografii din care sa alegi la avatar,mie mi se intampla asa cand am prea multe si isi revine dupa ce sterg mai multe, daca nu merge, iar mai sterg.Asa se intampla la mine ...acum nu stiu daca am dreptate?