| ρυƒυℓєтє a întrebat:

Nu ma mai pot loga pe mess`. parola e buna, l-am reinstalat si tot nu merge. Am luat si versiunea aia 11.5 si nu porneste instalarea thinking ...mentionez ca am windows 7. cine ma ajuta ii dau funda :*

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Acum da.straight face Ia-ti alta versiune de mess, poate cine stie. daca nu, incearca o reinstalare de windows.Sunt windowsuri care"se strica"si primul lucru care nu mai merge in ele este MEss-ul.

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Vad ca multa lume se plange.Nici mie nu mi-a mers mess-ul un timp.Verifica site-ului sa nu scrie pe undeva ca nu o sa mearga.straight faceCred ca astea sunt probleme de la ei.

| ρυƒυℓєтє explică (pentru UbexFlo):

Acum iti merge?

| UbexFlo a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

Acum da.straight face Ia-ti alta versiune de mess, poate cine stie. daca nu, incearca o reinstalare de windows.Sunt windowsuri care"se strica"si primul lucru care nu mai merge in ele este MEss-ul.