| denny_3468 a întrebat:

Nu-mi aprare bara de meniu la Internet Explorer; Ce pot face?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in View/Toolbar si selectezi Menu bar si o sa-ti apara. Succes!

| AdiSR a răspuns:

Încearcă să te duci cu mouse-ul pe marginea de sus. O parte din bară îţi apare. De unde se termină, încearcă să tragi de ea cu mouse-ul apăsat. Şi ca o recomandare personală foloseşte Mozila Firefox pentru internet.

| zacrazy a răspuns:

Apasa pe ALT + V, mergi la Toolbars si bifeaza Menu Bar

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Da foarte buna recomandarea:
~mozila fire fox e si mai sigur si are si viteza mai bunawinkingmult noroc

| Misha_1025 a răspuns:

Undeva dupa zona unde iti apare scrise paginile care sunt descchise, dai click dreapta dupa care click Menu Bar. Eu iti recomand sa-ti instalezi si Mozila Fire Fox pentru utilizare frecventa si sa ai si Internet Explorer pentru ca sunt anumite site-uri care nu se deschid decit ci el. Cum ar spune EBA... multe supcesuri!