| ItIsAlright a întrebat:

Nu-mi mai apare Chrome pe dekstop cum era inainte, imi apare cu o foaie si niste culori. cum il fac inapoi? Nu stiu ce s-a intamplat pentru ca sora mea a intrat si acum am vazut asta. Peste tot imi apare asa si nu stiu ce sa-i fac.

Răspuns Câştigător
| raluka66 a răspuns:

Daca esti sigur ca nu s-a dezinstalat atunci cauta programul in my computer, my documents sau unde stii tu, fa click stanga si apasa create shortcut. Daca a fost dezinstalat nu trebuie decat sa il reinstalezi laughing

7 răspunsuri:
| JohnCena02 a răspuns:

A luat virusi.

| ItIsAlright explică (pentru JohnCena02):

Nu a creat Shortcut? Cum il fac inapoi?

| ItIsAlright explică (pentru ItIsAlright):

Da zice ca nu are virusi.

| Elena_Denisa_1999 a răspuns:

Pai il poti din Bara de date,unde iti apare,, Start" sunt:,, Show Desktop",,, Launch Internet Explorer Browser si,, Google Chrome" (mie asa imi apare ) happy. Bafta!

| ItIsAlright explică (pentru raluka66):

Cred ca trebuie sa il reinstalez ca daca creez un alt shortcut apare la fel numai ca numarul 2.

| raluka66 a răspuns (pentru ItIsAlright):

Daca spui ca a doua oara cand ai facut shortcut-ul a aparut tot cum ai spus si inainte, atunci da poti sterge tot ce e legat de google chrome si apoisa il reinstalezi. Daca nici asa nu functioneaza atunci nu stiu ce sa zic. Poate chiar ai virusi crying

| ItIsAlright explică:

L-am reinstalat si acum e OK.