| kitilina a întrebat:

A stat tata la pc si nu stiu pe ce a apasat sau unde a intrat dar in loc de Chrome, acum cand caut ceva imi apare Ask. Ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Chrome://settings/ - setări mai jos scrie la pornire apoi ai trei variante tu alegi deschide o anumită pagina sau un set de pagini şi zici adaugă o pagină nouă şi apoi scrii dacă vrei google.ro http://google.ro/.

1 răspuns:
| Pinky2000 a răspuns:

Nu pot sa cred! Si eu am exact aceeasi problema si de asemenea vreau sa gasesc si rezolvarea. Succes! happy