| Carmenman19 a întrebat:

Nu pot posta sau face comentarii pe Facebook. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că ai fost banată (suspendată temporar de la acest drept).De obicei, blocajul la unele actiuni durează 24h, 48h, 72h, 7 zile, 30 de zile... Depinde a câta oară ai fost suspendată. De la greseala la greseala, penalitatile devin tot mai severe.
Uită-te puțin in Inboxul de asistență (apare undeva, pe acolo) și vezi dacă cei de la Facebook ți-au lăsat vreun mesaj.

7 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ce îți spune când încerci să postezi?

| Carmenman19 explică (pentru PainTech):

E o eroare.

| PainTech a răspuns (pentru Carmenman19):

Încearcă să reinstalezi/actualizezi aplicația.

| Carmenman19 explică:

De ce nu pot posta pe Facebook, 3 poze făcute astăzi, dar pot posta din amintiri?

| Carmenman19 explică:

Am verificat, nu am fost banată.