| 085776 a întrebat:

Nu pot sa accesez data si ora! De ce? Poate sa imi zica cineva?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Nu te ingrijora, o poti face din bios(imediat dupa ce pornesti compul, leptopul etc apesi tasta DEL sau F2 si vei intra in meniul bios, acolo vei vedea un ceas si ora, minute pe care le poti seta cum doresti.Este totusi bine sa stii ca disparitia si imposibilitatea acesarii unor rutine{programe } din comp inseamna posibil virusi posibil cih32 cel mai perfid virus ce iti face exact aceasta chestie.Ia masuri si daca nu ai instaleaza-ti unul bun de ex AVG 2013 free este exceptional (asa al cauti pe net AVG 2013 free) si moca cu update la zi, are firewall etc! Succes!