| Biencuta a întrebat:

Nu prea mi'au fost de prea mare ajutor raspunsurile de la intrebarea anterioara dar, exista loc unde pot introduce cardul de la aparatul de fotografiat in calculator? Unde mai exact?

Răspuns Câştigător
| maduts a răspuns:

Doar daca ai laptop sau notebook
cel putin asa cred sad

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Sunt unitati speciale care au acele sloturi pentru diferite tipuri de carduri! daca inca nu le-ai observat inseamna ca nu le ai, pentru ca de obicei sunt puse in fata, undeva pe unde este floppy/dvd, etc. Unele laptopuri mai noi au acel slot, iar la pc se mai poate pune un card reader legat prin cablu USB! bafta!

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Exista, depinde de unitatea de la calculator, eu am in fata niste sloturi, nu sunt ca cele pentru usb, sunt ca niste crapaturi pe orizontala, si e desenat un card deasupra

| daniEL88 a răspuns:

Exista numai in cazul in care calculatorul tau e dotat cu un card reader. exemplu http://www.google.com/......tp?/images
Daca calculatorul tau nu e dotat cu nici unul din aparatele prezentate in imagine inseamna ca nu ai unde sa il introduci. Sarbatori fericite!