| Stitch92 a întrebat:

Am o problema cu cardul de memorie MicroSDHC. L-am introdus in adaptor pentru a-l introduce in aparatul de fotografiat. Inainte de asta, dupa ce am introdus cardul in adaptor, am ridicat acel butonas in sus, dupa ce am scos adaptorul din aparat, am dat butonasul inapoi in jos, dupa am scos cardul. Acum nu-l mai primeste niciun telefon. Vreo solutie?

1 răspuns:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Nu cred ca trebuia tu sa misti butonasul ala.Atunci cand il bagi se face singur asa cum trebuie.Incearca sa apesi din nou butonasul si dupa baga-l din nou in telefon. Daca nu mergi la un magazin de telefoane.Baftawinking