| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti vreun progam de modificat poze.in care pot colora ochii. parul etc. Am avut photo brush :p dar numai merje dupa 30 de zile sad. Altu nu stiti sau macar ce pot face ca sa mearga photo brush ...Va multumesc :*

12 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Gasesti un key pentru photo brush...ca ma gandesc ca e trial daca tine doar 30 de zile!

| AvalohAlyn a răspuns:

Foloseste Photoshop, dupa parerea mea e cel mai bun dintre toate.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Photoshophappy

| yuli10 a răspuns:

Http://www.taaz.com/

daca uploadezi o poza poti sa modifici parul, ochii, machiajul... :)
nu e tocmai un program dar din ce ai mentionat cred ca iti va fi de ajutor.

| YLLL a răspuns:

Photoshop
Taaz.com
sau picnik.com
http://www.youtube.com/watch?v=8w-AhCC8E_k&feature=related

| mcvlad a răspuns:

Adobe Photoshop ti-ar fi cel mai util!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Photoshop, pe youtube sunt tutoriale cum sa il downloadezi.
Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photo brush?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sti ce poti face?
Sa iti bagi degetu smug
Solutie simpla si rapidalaughing

| cyufulyky a răspuns:

Www.taaz.com sper sa te ajute sau www.taaz.ro nu mai stiu sigur care e;)).

| vyly a răspuns:

Eu folosesc picasa 3.Eu pe asta il am si imi merge supre.Incearca-l si tu. Sper ca te-am ajutat.PWP