| Scarabeul a întrebat:

Nu stiu ce mi s-a intamplat la PC vreau sa vad un film pe net sau pe youtube se misca in reluare inainte nu facea asa, oare ce are? cine ma ajuta

5 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Sigur ai un virus Troian da scanare cu antivirus.sau dacă mă insel ai umblat tu pe undeva si ai dereglat.

| Verdant a răspuns:

Nu are virusi si are placa video. In primul rand, seteaza acel filmulet pe 240 grafica sau pe 144 chiar daca nimeresti un filmulet care are atat, tu poate cand ai vrut sa schimbi imaginea windowsului si ai dat la personalizare, ai apasat pe ceva pe acolo si l-ai derutat. Daca ai windows 7, sfatul meu este sa dai click dreapta pe desktop, click pe personalizare, jos de tot si iti apare o casuta, ei bine, jos de tot iti arata versiunile cu care poate rula windowsul. Acolo apare, Windows 7 si in dreapta este Windows Classic, tot windows 7 e. Este o mare diferenta intre aceste versiuni dar diferenta pe care o vezi este ca bara de jos unde poti selecta Start este alba. O sa-ti mearga mai repede, ai dereglat ceva la grafica in pc.

| Verdant a răspuns (pentru Verdant):

Placa ta video nu suporta Windowsul cu grafica ridicata, mai ales 7 sau 8... merge si la xp cu schimbarea de versiune a windowsului.

| andreiosman777 a răspuns:

Pai daca nu ai placa video e normal sa nu iti mearga.

| Lexi888 a răspuns (pentru andreiosman777):

Nu e de la placa video mă, dacă nu avea nu se vedea nici ecranu nimic.