| Antony_Philip_1995 a întrebat:

Nu stiu daca mai sunt persoane care mai au Win. XP, dar eu am o mica problema cu el, mai exact cu Skype. Dupa instalarea skype-ului primesc "Fatal error" care spune asa "Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation (kernel32.dll)"
Am cautat solutii pe Google si din cate am inteles trebuie sa fac update de la SP2 la SP3, prin AUTOMATIC UPDATES, din nefericire la mine automatic updates nu functioneaza. Exista vreo metoda prin care sa fortez update-ul? Adica sa-i dau eu "update" si sa inceapa sa-si faca treaba? Sa inceapa sa isi aleaga el ce are nevoie pentru update, cum ar face el in mod normal? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| al3x955 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24
Descarca, instaleaza, dai restart la pc si o sa ai sp3.

| Antony_Philip_1995 explică (pentru al3x955):

S-a rezolvat, cum ai spus tu! Mersi
Ti-am dat funda! big grin

| al3x955 a răspuns (pentru Antony_Philip_1995):

Cu placere, ma bucur ca am putut fi de ajutor big grin