| imiplacmanelele a întrebat:

Am vrut sa-mi instalez si eu Skype-ul pe pc, dar imi apare o eroare. De la ce poate fi?!

Fatal error
Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation (KERNEL.32.dll)

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Cred ca din cauza ca ai windows xp, o versiune mai veche (SP1 sau SP2). actualizeaza windows-ul la versiunea SP3 http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24

| Knife00 a răspuns:

Schimba windows-ul macar la un xp sp3. Asa am patit si eu, fix aceeasi eroare si era de la windows. Dupa ce am trecut de la xp la un windows 7 mi-a mers Skype. + ca xp-ul e prea antic..eu nu am de gand sa trec din nou pe xp pentru ca windows 7 e foarte bun si ca design si ca erori rezolvate si ca update-uri si mai ales ca anul asta nu stiu cand exact nu se mai fac update-uri pentru xp. Deci treci pe xp sp3 macar, daca nu win7.(Scuze de romanlaughing)