| andreimen001 a întrebat:

Nu stiu de ce de cateva zile in bara aia de jos tot ce deschid mi se deschide mai mic uite asa : http://i.imgur.com/ShFW2.jpg
Daca stie careva cum le pot face la loc as fi foarte recunoscator :D! funda

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mareste bara de programe! Trage cu mouse-ul de ea.

| andreimen001 explică (pentru neluL):

Dar eu nu vreau sa maresc bara aia mica cu shortcut-uri vreau aia principala unde daca deschid un joc imi apare sunt prea mici

| neluL a răspuns (pentru andreimen001):

Pai e acelasi lucru! Nu vezi ca emblema de la windows e mai mare decat bara de programe?

| andreimen001 explică (pentru neluL):

Am incepcat si tot nu merge...

| neluL a răspuns (pentru andreimen001):

Da click dreapta pe bara de jos si ->Proprietati ->aici debifeaza ->Pictograme mici ->Aply -> OK.