| NICKSOOO a întrebat:

Nu stiu de ce nu mai pot deschide pozele. Cand vreau sa deschid o poza imi apare mesajul " Vizualizatorul foto Windows nu poate afisa aceasta imagine, deoarece este posibil sa nu fie sufiecienta memorie disponibila pe computer...". Memoria calculatorului nu este plina, ba chiar am sters foarte multe elemente, pe care le am aveam, crezand ca acesta este motivul. Cand dau click pe casuta aceea din mijloc, pentru a putea vizualiza imaginea pe tot ecranul, o pot vedea; altfel nu( daca nu maresc). Care este motivul si ce pot face?

1 răspuns:
| Elenuca3567 a răspuns:

Posibil sa fie problema la extensia fotografiei, windows media nu o poate deschide.