| anonim_4396 a întrebat:

Numi merge sonoru la laptop nu se aude nimic ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| anonim's a răspuns:

Ca sa vezi daca ai vreo defectiune la placa de sunet intri la control panel/administrative tools / device manager /si vezi daca e instalat driveru pentru placa de sunet asa ca te uiti ce model ai si iti cauti driver sound pentru modelul tau revin check this...

5 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Scutura-ti leptopul

| alecs871 a răspuns:

Sa dai drumu la o melodie ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inveti sa scrii romanste: Nu-mi merge sonorul la laptop. Nu se aude nimic. Ce pot sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-ati altul...glumeam

| myxolaryy a răspuns:

Pai deschide de mai multe ori laptopul si poate o sati mearga eu asa am facut