| Radandam a întrebat:

O facultate de istorie sau geografie din cadrul Universității din București, dacă o faci la distanță, adică la fără frecventa, poți trece mai ușor la examene? Adică se obține ușor diploma după cei 3 ani față de cei care fac cu frecvență?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Examenele sunt la fel. Il treci mai usor daca inveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Examenele sunt la fel pentru toata lumea. Si nu, daca esti la distanta nu dai si examenul tot la distanta, il dai fizic la facultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu e mai usor

| CatalinB11 a răspuns:

Un sfat peronal din partea mea: nu alerga dupa lucrurile usoare in viata!