| jumpsuide a întrebat:

O intrebare! La calculator eu il am aproape plin LOCAL DISK (C) si as vrea sa stiu ce s.ar intampla daca as apasa pe COMPRESS THIS DRIVE TO SAVE DISK PLACE imi este frica sa nu se intample ceva rau :-s si dupa ce mai apas? only disk? sau subfiles and files? funda vot!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti recomand o curatare, folosind CCleaner(este gratuit si il poti descarca de pe multe site-uri) ori cu optiunea de curatare a Windows, intrand prin Start/All Programs/Accesories/ System Tools si dai Disk Cleanup si apoi o defragmentare, intrand tot asa si dand Disk Defragmenter. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mai dai si defragmentare din cand in cand.