| RuxRawrr a întrebat:

O intrebare stupida. straight face Cum fac la fb. sa-mi apara in paranteza alt nume?

6 răspunsuri:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Dai la setarile contului. ajungi in locul din care iti schimbi numele, la Alternate Name scrii numele care vrei sa iti apara in paranteza apoi dai Save sau Change, nu mai stiu sigur ce scrie.si iti apare happy

| Mоиica a răspuns:

Cand intri pe facebook, te uiti in partea dreapta si dai unde scrie "Contul meu " apoi dai la setarile contului, unde scrie nume dau schimba si pui ce nume vrei unde scrie "Nume miljociu(optional)", si daca nu sunt parantezele le pui tu pentru ca de multe ori depinde si de pc. Funda?batting eyelashes

| Ela_4663 a răspuns:

Dai la cont, setarile contului, schimbare nume. nume alternativ si scrii acolo :*

| Alexandra_8894 a răspuns:

Account / Account settings /Name - Change. Iti apare Alternate name (optional),scrii acolo numele care vrei sa-ti apara in paranteza, bifezi casuta Include this name on my profile, apoi dai save si gata. happy

| JaM1 a răspuns:

Te duci la Account->Account settings->name si dupa iti apare jos Altenarnate name: si scrii acolo ce nume vrei tu dar sa nu contina cifre...

| Anne_Lihor_1997 a răspuns:

Fotograf