| Yrynella a întrebat:

O programa de scurtat cintecele va rog? ofer funda!

5 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Eu asta il folosesc e foarte bun MP3 Sound Cutter
funda?

| Madutza20 a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__2/file__4152 intra aik si ii dai sunt de acord e undeva in jos si apoi ii dai run si se va instala programul in pc;)ast funda:D:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audacity! E foarte ușor de folosit, descarcă-l de aici : http://audacity.sourceforge.net/download/
De acolo te descurci tu cu scurtatul. Selectezi partea din melodie care vrei să dispară si sus este o foarfecă. Dai click pe ea.

| AlQaeda a răspuns:

Se poate cu mp3 cutter sau virtual djbatting eyelashes

| Andrew_7943 a răspuns:

Movie Maker