| scriptulul a întrebat:

O sa mai scada euro? dar francul elvetian?

Venită prin Twitter către @tpuro de la @1guru
Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Lolita, asa s-a zis si iarna asta...va scadea euro, ca trebuie sa vina romanii din strainatate acasa si vor intra multi euroi in Romanica... dar deunde? nu vezi in ce hal a crescut? nu cred ca cineva isi poate da cu parerea privind cursul valutar... pur si simplu nu ai de unde sa stii, oricat de "expert" ai fi.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai scad...

| psiholoaga a răspuns:

Euro nu cred. Am vazut un anunt cu estimarea cresterii euro. Pana in octombrie, va ajunge la 4.6 lei.

lolita
| lolita a răspuns:

In vara sigur o sa scada
in general in perioada concediilor happy ca intra prea multi euro in tara.

| scriptulul explică:

Se pare ca da

| scriptulul explică:

Se pare ca da

| scriptulul explică:

Dar mai bine urmaresti cursurile zi de zi