| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce nu-mi functioneaza camera web si microfonul? "configuration doesn't appear tu support video/voice call" imi apare la messenger, functiile acestea fiind indisponibile, adica nu le pot accesa. Webul si microfonul le am incorporate in laptop, iar messengerul e actualizat. Eventuale solutii?

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

Salut pierduta.Problema este ca configuratia la microfon si video si a vorbi sunt neconfigurate corect si nu suporta, pentru asta du-te la un specialist si spune-i caa ai aceste probleme.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?