| anonim_4396 a întrebat:

Oare imi merge pes 2009 pe urmatorul sistem:
1 gb ram
placa video nVidia nu stiu cat... dar e de 512 mb
procesor amd athlon 64 2, 21 ghZ
loc pe hard am...
O sa se vada bine grafica?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| vlad423 a răspuns:

Iti va merge bine!big grin NU in reluarewinking crede-ma tongue raised eyebrows

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Alex cred ca dabig grin
PS:Cerintele de sistem le am si eu... dar as fi vrut sa stiu daca merge de la cineva care il are pe un sistem asemanator cu al meu

| marywsbossxxx a răspuns:

Din cate stiu, te pi*i pe iei de rami daca n-ai procesoru mare! si cu 128 ram, daca ai procesor de 3, 5 se misca ca si cum ai avea 3 gb ram in cazu tau e un echilibru![asta ii viteza jocului]
daca ai si hardu mare, conteaza!
grafica o sa se vada perfect, da no da la maxim ca se misca greu!
sall

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pro Evolution Soccer 2010: Minimal system requirements
• CPU: Intel Pentium 4 with 2. 5 GHz or comparable processor
• Graphics card: Nvidia Geforce FX series or Ati Radeon 9700 series or better (128 MiByte, Pixel Shader 2. 0)
• Memory: 1 GiByte
• Storage: Min. 8 GByte free disc space

Pro Evolution Soccer 2010: Recommended system requirements
• CPU: Intel core 2 Dou with 2. 0 GHz or comparable processor
• Graphics card: Nvidia Geforce 7900 GT or Ati Radeon HD 2400 series or better (256 MiByte, Pixel Shader 3. 0)
• Memory: 2 GiByte
• Storage: Min. 8 GByte free disc space
aici ai cerintele minime.parerea mea ca o sa se vada cam in reluare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze ti.am trimis pentru varianta 2010.aici e pentru 2009
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
- Windows XP SP2, Vista
- Intel Pentium 4 1. 4 GHz
- 1 GiByte RAM
- 6 GB hard disk space
- GeForce FX or Radeon 9700th Pixel / Vertex Shader 2. 0 and 128 MiByte VRAM.
- 800 x 600 display resolution

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
- Windows XP SP2, Vista
- Intel Pentium 4 3. 0 GHz
- 2 GiByte RAM
- 8 GB hard disk
- GeForce 6800 GT / GS, Radeon X1600 or higher. Pixel / Vertex Shader 3. 0 and 256 MiByte VRAM
- 1, 280 x 720 display resolution
asta s.ar putea sa fie in regula

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti merge

| DoodyAlexx a răspuns:

Parerea mea este ca iti merge ...Placuta de ram este ddr2 nu? raised eyebrows

| DoodyAlexx a răspuns:

Cred ca iti va merge.Placuta este ddr2 nu?

| Marian_Bogdan_1996 a răspuns:

Merge fara probleme.