| Num3Ascuns a întrebat:

Pana in anul 2020 credeti ca o sa se termine resursele de petrol?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai daca nu s-au terminat timp de 2010 ani de ce s-ar termina deodata in 10 ani?!

| mihaibrasov a răspuns:

Probabil ca da, in orice caz banii nu vor mai avea valoare pana in 2020, deci nici petrolul. Omenirea se va schimba mult in urmatorii 10 ani, mai mult decat iti poti imagina. Ar trebui sa citesti niste profetii de-ale parintelui Arsenie si-ai sa te convingi.

| NikolasXD a răspuns:

Nuj pe mine ma intrebi

| LOoPy a răspuns:

Cand o sa ajung in 2020 o sa iti zic big grin hai ca ma duc sa ma teleportez. bye