| anonim_4396 a întrebat:

Particip la un concurs unde poti sa votezi odata pe zi de persoana( nu pot sa votez de doua ori pe zi dupa acelasi calculator), si vreau sa stiu daca pot face ceva sa adun mai multe voturi, fata care e pe primul loc intr-o zi a adunat mai mult de 300 de voturi si sunt sigura ca face vreo smecherie laughing si vreau si eu sa fac.ma puteti ajuta? mersi

Răspuns Câştigător
| cristicosmin2226 a răspuns:

Poti vota de mai multe ori pe zi dar te sa ai ip rotabil, cand o persoana voteaza o data pe zi are ip normal, cand o persoana are ip rotabil poate vota de cate ori da restart la calculator. probabil ca tu ai ip normal, si trebuie sa ti-l faci rotabil. ai inteles? si chestia asta se face foarte greu chiar daca tias explica nai intelege, cel mai bine te duci la un prieten, cineva apropriat care are ip routabil si faci cum ti-am zis, imi dai funda pls am nevoie de ea

12 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca a strans 300 de voturi intr-o zi, ori are multi prieteni, ori are p dinamic ori a folosit proxy

| mistikk a răspuns:

Pur si simplu daca ai ip stabil nu poti face nimic daca nu ai ip stabil poti sa opresti modemul de internet apoi il pornesti iar si voteziwinkingsi faci asa cate voturi vrei

| mistikk a răspuns:

@cristi draga asta am zis si eu. puteai sa zici ceva noubig grin

| princess a răspuns:

Pentru razvan popa...nu,nu ma roade invidia ca nu are de ce laughing
pur si simplu daca altele fac smekerii eu de ce sa nu fac? ha?

| princess a răspuns:

Gabriella20 care voi?laughingca nu cred ca vorbim despre acelasi concurs in caz ca asta ai vrut sa spui! deci...relax

| princess a răspuns:

Gabriella20 draga, pentru informatia ta concursu asta nu e pentru facebook, ci este un casting online pentru o marca de cosmetice din strainatateoh go on asa ca las`o mai moale ok! si stii ce credthinking cred ca tu esti una dintre "alea " care zici ca rup concursurile dupa facebook in doua! o zi bunahee hee

| papusikatha a răspuns:

Nici aici nu scap de voi?

| papusikatha a răspuns:

Astea care rupeti concursurile de pe facebook in doua

| Razvan03Andrei a răspuns:

Si eu am fost pe site-uri de genul acesta si am obtinut multe voturi intr-o singura zi...
Pur si simplu poti sa rogi pe prieteni sa te voteze sau sa incerci o mica smecheriehappy
Mai creeaza un cont de pe alt IP si voteaza-te,dupa aceea sterge istoricul, cookiurile si inchide firefoxul de tot. Dupa aceea vei vedea ca poti vota din nou(eu asa am vazut ca se facea la un joc, tot cu votare)...

Sper ca te-am ajutat! Succes

| MyKandreea98 a răspuns:

Pai.daca ai modem sau ceva asemanator pentru net il inchizi si il deschizi si poti sa votezi de mai multe ori.

| Confucius a răspuns:

A dat siteu prin mes si au votato funda?

| RazvanPopa a răspuns:

Te roade invidia^^