| Matei_Catalin_Andrei_1997 a întrebat:

Pe ce data e black friday anul asta? si cam ce reduceri se fac?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut Catalin
In america e pe 29, iar in Romania foarte multe magazine fac pe 22, adica vinerea asta.
Alteel fac ep 29, asa ca probabil va mai fi o tura pe 29 cu toate, daca le mai ramane stoc de lichidat.
Lasa un email pe www.reduc.ro si iti trimit joi lista completa cu magazine.
Bafta

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pe 29 noiembrie 2013.

| Grimmjow69 a răspuns:

Black Friday va avea loc în România atât în ziua de 22 Noiembrie 2013, cât şi în ziua de 29 Noiembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 22 noiembrie, si in general foarte mari (peste 50% cu siguranta)

| nicogaby a răspuns:

Pe 22.11. 2013